( k a r u ) ee.kevad.99 | 28. - 30. mai 1999 Karula veskis
koht ühesõnaga
aeg ja tema kava
tegevus ikka
regamine noh
jututoad teisisõnu
realaudiovideo
Pildikalerii
 

   


Jällegi on käes... ei, mitte teletupsuaeg, vaid järjekordne internetirahva kokkutulek nimega ee.kevad. Sedapuhku neljas (96,97,98). Saab süüa-juua, muusikat ja jututube ning ohtralt meelelahutust mägironimisest AD&D-ni.


Njuus

Uue algus [07.04.00]

On teada, et tuleb jälle, 26. - 28. mai 2000. a. Kohe kohe tuleb ka uus veeb ülesse. Urraa eekevad99 on surnud, elagu eekevad00 !!!

Löpp [30.05.99]

Tore, et oli, veel toredam, et läbi sai. Nuuks. Aga vaadake pilte ja ehk tuleb siia ka väike või natuke suurem videomeenutus. Nuuks. Ja jututubade transkriptsioonid ka. Korraldajad tänavad kõiki osavõtjaid, muud formaalsused ka. Nuuks. Karta on, et järgmisel aastal jälle. Nuuksnuuks.

Hommik alanud [29.05.99]

Eilne avamine õnnestus, nagu ohtralt pildimaterjalilt näha. Karula veski kandis elaval rahval on olnud järjekordne harukordne võimalus näha ärkavat ee.kevade rahvast ja kivi otsas istuvat Strandbergi. Kell 11 on oodata jututoa algust...

Peakorraldaja põgenes [26.05.99]

Peakorraldaja Jüri Ruut lahkus täna hommikul kell kaheksa segastel asjaoludel Taani. Sellega seoses muutus üldinfo- ja hädaabinumber. Uueks numbriks on 251 53 417 (Eva-Johanna).

Realvideo tuleb [26.05.99]

Korralduskomitee pressi- ja meediaosakond teatab uhkusega, et videokaamera on hangitud ning testiklipp töötab. Jääge meie kanalile. Lähem info realmeedia lehelt.

Tegijad ei maga [25.05.99]

Ega ei magagi. Panime netti särgikavandi ja viktoriiniküsimused ja muud üritused. Lisaks on edasilükkamatud asjaolud kaasa toonud muudatusi jututubade ajakavas. Vahetusid ID-kaardist jutustamise aeg ja andmekaitsest jutustamise aeg. Korraldajad on asunud söömiskõlbulikku võrgukaarti otsima. Murumängudele tuleb saateks jorisema tuntud ropp- ja lorilaulik Korsten.

Reklaam massidesse [24.05.99]

Eesti parimad reklaamikanalid võistlevad õiguse eest ee.kevadest teada anda. Õigus antakse Meediamaale ja OK jutukale. Ruut valmistab ette kõnet veskisse mittemahtuvate rahvamasside lohutamiseks.

Toitlustusprogramm üleval [23.05.99]

Ja just nii ongi. Vaadata saab ajakavast toidukordade tagant.

Osavõtjatele tasuta aspiriin [22.05.99]

Konsiilium otsustas ka, et osalejate rõõmsa olemise ning päikeseliste hommikute tagamiseks saab kohapeal tasuta aspiriini. Selleks antakse igaühele lisaks toidutalongidele ka aspiriinitalongid. Eelnev ei tähenda sugugi, et korraldajad liigset alkoholitarbimist sooksiksid. Ei, kus sa sellega, me lihtsalt armastame inimesi.

Konsiilium käis koos [22.05.99]

Laupäeval, 22. mail käis Viljandis koos konsiilium nimega ee.kevad.lösutav.kogu.99. Vaenulikus ja täiesti ebakonstruktiivses õhkkonnas pandi lõplikult paika uskumatult palju asju. On loota, et täna-homme jõuab ka veebi ohtralt lisainfot: toidumenüü, särgikavand, murumängud, viktoriin, pildid konsiiliumi pingsast mõttetööst konverentsilaua taga ja muudki.


Sponsorid:

    Küberneetika AS       EuNet   

    Webstore II        Matti Bürootehnika AS

         Siga ja Kägu            Meediamaa
 


©®©-error 1999, korraldustiim
ametlik infotelefon 255 16 384 ehk FF 4000 (Jüri Ruut) lendas
ära taanimaale, selle asemel on nüüd 251 53 417 (Eva-Johanna)